MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 13374143
nr 1337 4143
Sekretär
Snedklaff. Ek, omkring 1800-tal, Bredd: 105 cm. Djup: 50 cm, höjd: 98 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:10:38
13/7 00:21:47